بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید

اعطاء جایزه سالانه به ‌‌نام بزرگان و فرهیختگان :


در راستای الگوسازی از نخبگان، شخصیت‌‌های علمی و افراد صاحب نام و ایجاد روحیه تلاش و خودباوری در میان اساتید، دانشجویان و پژوهشگران،  بنیاد نخبگان هرمزگان با همکاری مجمع خیرین اندیشه پرور خلیج فارس در نظر دارد برای اثرگذاری بیشتر مراسم های تکریم با همکاری نهاد ها و ارگان های مرتبط یکسری جوایز سالانه  را تعریف نماید و به فعالان حوزه های مختلف که اقدامات اثرگذاری را در سطح استان داشتند اعطا نماید.
جایزه سالانه شمس الدین محمد ابن احمد کیشی
( به یکی از فعالین حوزه علوم پزشکی و یا علوم ادبی که در سطح استان اقدامات اثرگذاری را داشتند اعطا نماید)

در سال 96 این جایزه به آقای دکتر نجف جوکار مولف کتاب مجموعه آثار شمس الدین محمد کیشی و مصحح منظومهٔ شیرین و فرهاد سلیمی‌جرونی و نیز عضو هیات علمی دانشگاه، اهدا گردید.

 

جایزه سالانه شیخ شهاب الدین احمد بن ماجد سعدی کنگی
( به یکی از افراد اثر گذار حوزه علوم دریایی در استان اعطا می گردد )

در سال 1397 این جایزه به جناب آقای مهندس حمید رضائیان اصل مدیر عامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) اهدا گردید.

در سال 1398 این جایزه به ناخدا علی حمود از پیشکسوتان حوزه صنعت دریائی در بندر کنگ  و ناخدایکم کوروش محرابی فرمانده منطقه دوم دریایی ولایت اهداء شد.

جایزه سالانه محمد علی مینابی بندرعباسی (سدیدالسلطنه کبابی)
( به یکی از افراد اثر گذار حوزه علوم انسانی در استان اعطا می گردد )

 

در سال 1398 این جایزه به جناب آقای دکتر صادقی اهدا گردید که دکترای حقوق اقتصادی تطبیقی (اقتصاد اروپا-امریکا)از انگلستان و عضو هیئت علمی دانشگاه هرمزگان است و سوابق متعددی همچون مشاور قراردادهای بین‌المللی نفتی و مذاکرات تجاری بین‌المللی از جمله انجام مذاکرات تجاری بین‌المللی برای شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس را در کارنامه خود دارد و در حوزه دانشگاهی نیز  مدیر اداره همکاری‌های علمی – بین‌المللی دانشگاه هرمزگان است.

 

جایزه سالانه پروفسور عبدالمجید ارفعی
( به یکی از افراد اثر گذار حوزه علوم انسانی در استان اعطا می گردد )