بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1400/12/23 - 19:10
  • - تعداد بازدید: 20
  • - تعداد بازدیدکننده: 19
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
بنیاد نخبگان استان هرمزگان:

بازدید ملی مجازی از مجتمع کشتی سازی فراساحل(ایزوایکو) برگزار شد.

بازدید ملی مجازی از مجتمع کشتی سازی فراساحل(ایزوایکو) با هدف گسترش برنامه‌های تربیتی و آموزشی برای نهادینه کردن ارزش‌های اخلاق اسلامی و انضباط حرفه‌ای در میان اجتماع نخبگانی در روز دوشنبه 23 اسفندماه سال جاری برگزار شد.

بازدید ملی مجازی از مجتمع کشتی سازی فراساحل(ایزوایکو) با هدف گسترش برنامه‌های تربیتی و آموزشی برای نهادینه کردن ارزش‌های اخلاق اسلامی و انضباط حرفه‌ای در میان اجتماع نخبگانی در روز دوشنبه 23  اسفندماه سال جاری برگزار شد.
شایان ذکر است منطقه ویژه اقتصادی کشتی سازی خلیج فارس درمحدوده ای به مساحت 1100 هکتار در 37 کیلومتری غرب بندرعباس و در ساحل خلیج فارس ایجاد شده است . این منطقه با توجه به موقعیت طبیعی ، جغرافیایی و برخورداری از حوضچه آرامش به مساحت 380 هکتار وهمچنین برخورداری از تسهیلات قانونی منطقه ویژه به منظور توسعه صنعت و تجارت درمحدوده صنایع کشتی سازی و صنایع فراساحل و سازه های دریایی و همچنین صنایع پایین دستی و ایجاد کارخانجات مرتبط با امر کشتی سازی و تامین منافع اقتصادی، اجتماعی، منطقه ای، ملی و استفاده از آخرین فن آوری های مرتبط افزایش شغل ایجاد شده است . از نظر جغرافیایی این منطقه از طریق خلیج فارس به آب های بین المللی و از طریق بندرعباس با استفاده ازراه های زمینی و راه آهن و راه های هوایی به اقصی نقاط دنیا دسترسی دارد. این منطقه به دلیل نزدیکی با بنادر شهید رجایی و شهید باهنر که بیشترین واردات و صادرات کشور از این بنادر انجام می شود همانند یک گلوگاه استراتژیک تلقی می شود و باتوجه به تردد هزاران شناور به صورت سالیانه در خلیج فارس میتواند علاوه بر کمک به ساخت انواع شناورها، کمک شایان توجهی در جهت تعمیرات شناورهای مختلف انجام دهد.

  • گروه خبری : گروه های مطالب,SlideShow
  • کد خبر : 157188
کلمات کلیدی
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت