بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/10/04 - 10:59
  • - تعداد بازدید: 21
  • - تعداد بازدیدکننده: 18
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

اردوی جهادی محفل انس با قرآن برگزار شد.

اردوی جهادی محفل انس با قرآن با هدف آشنایی بیشتر با آموزه‌های قرآن کریم و مفاهیم بلند آن و همچنین استفاده از آنها در دستیابی به سبک زندگی سالم و صحیح به همت بنیاد نخبگان هرمزگان برگزار شد.

به گزارش بنیاد نخبگان هرمزگان؛ در راستای برنامه‌‌های تربیتی و فرهنگی مصوب سند راهبردی کشور در امور نخبگان و به منظور زمینه‌‌سازی برای افزایش اثرگذاری مستعدان برتر در جامعه بومی، اردوی جهادی آموزشی به همت بنیاد نخبگان استان هرمزگان با هدف آشنایی با مشکلات جامعه، ارتقاء حس تعهد و مسئولیت‌پذیری و همچنین محرومیت‌‌زدایی با بکارگیری توان نخبگانی برگزار شد.

اردوی جهادی محفل انس با قرآن با هدف آشنایی بیشتر جامعة نخبگانی با آموزه‌های قرآن کریم و انس بیشتر مستعدان با مفاهیم بلند آن و همچنین استفاده از آنها در دستیابی به سبک زندگی سالم و صحیح و نیز راهکارهای تقویت تمرکز و افزایش انگیزه ویژه حافظان قرآن کریم و توانمندسازی دانش آموزان برای مسابقات قرآنی در سه منطقه محروم بندرعباس(درتوجان)، بشاگرد و رودان(رودخانه) برگزار شد.

جایگاه مادر در فرهنگ قرآن، نقش بسم الله الرحمان الرحیم در شروع کارهای روزانه، بیان نکات تربیتی داستان حضرت سلیمان،آشنایی با مسابقات قرآنی و مراحل آن،راهکارهای مقابله با استرس، نقش انتخاب مربی برتر قرآنی در پیشرفت دانش آموزان، فواید حفظ قرآن کریم،راهکارهای تقویت تمرکز در زمان حفظ قرآن، بیان نقش حافظان قرآن در حل مسائل فرهنگی کشور سرفصل های مطرح شده در این برنامه بود.

برگزار کننده این برنامه حمیدرضا فاضلی، دانشجوی دکتری تخصصی رشته الهیات، برگزیدۀ طرح شهید وزوایی،حافظ قرآن و نهجه البلاغه ،مؤلف 14 کتاب و نویسنده 24 مقاله علمی و پژوهشی بود.

 

 

 

 

 

  • گروه خبری : گروه های مطالب,گروه های محتوا,SlideShow,گفتگو,یادداشت
  • کد خبر : 162785
کلمات کلیدی
بنیاد هرمزگان
خبرنگار

بنیاد هرمزگان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید