سه شنبه 12 اسفند 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

برگزاری مجازی «هشتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت»

برگزاری مجازی «هشتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت»

با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تعامل و همکاری نزدیک با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ نسبت به برگزاری مجازی «هشتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت» هم‌زمان با «بیست و یکمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور» اقدام نموده است. بر اساس تجربه هفت دوره برگزاری این رویداد و به‌منظور افزایش بهره‌برداری از تسهیلات ایجادشده، خواهشمند است در خصوص موارد ذیل دستور توجه و اقدام عاجل صادر فرمایند.
1-    بر اساس سطح‌بندی محصولات بخشی از مبلغ خرید تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت توسط مراکز علمی و پژوهشی دولتی بین 10 تا 50 درصد تا سقف معینی موردحمایت قرار خواهد گرفت.
2-    به‌منظور تسهیل در ارائه حمایت‌ها، کلیه فرایندها (اعم از ثبت پیش‌فاکتور و پیگیری بعدی آن‌ها) به‌صورت الکترونیکی انجام خواهد شد؛ پیشنهاد می‌شود اعضای محترم هیئت‌علمی، از طریق سامانه نمایشگاه به نشانی iranlabexpo.ir، فهرست شرکت‌ها و محصولات حاضر در نمایشگاه، مشخصات و مستندات فنی آن‌ها را مشاهده نموده و مقایسه‌های لازم را با محصولات مشابه انجام دهند.
3-    در حال حاضر امکان صدور پیش‌فاکتور توسط شرکت‌ها وجود دارد اما پیشنهاد می‌شود هریک از اعضای محترم هیئت‌علمی، محصولات را در سامانه بررسی و پس از مذاکره با شرکت موردنظر، از طریق تماس تلفنی و یا ثبت علاقه‌مندی در سامانه اقدام به دریافت پیش‌فاکتور از شرکت کنند.
4-    معاونت کلیه پیش‌فاکتورهای ثبت‌شده را دسته‌بندی و برای اولویت‌بندی، تأیید و عقد قرارداد (از ابتدای دی‌ماه 1399) در کارتابل الکترونیکی نماینده رسمی که از سوی آن دستگاه معرفی می‌شود، قرار خواهد گرفت. فرمت معرفی نماینده رسمی و رابط سامانه قابل دانلود از سایت است. لازم به ذکر است که کلیه نمایندگان فعلی دسترسی آن‌ها برای دوره بعد فعال بوده و نیاز به معرفی مجدد ندارند.

 

تاریخ انتشار : 1399/09/26
کد : 20195
تعداد بازدید: 70

     تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد.
آدرس: هرمزگان - بندرعباس - انتهای رسالت شمالی - چهار راه بصیرت- بلوار افروز شهابی پور- بنیاد نخبگان استان هرمزگان

کد پستی: 79197-74741