جمعه 28 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

با همکاری معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری و بنیاد ملی نخبگان/
دومین جشنواره ملی فناوری‌های آب برگزار می‌شود

«دومین جشنواره ملی فناوری‌های آب با موضوع آب‌های نامتعارف» در مشهد برگزار می‌شود.

در راستای برگزاری اولین جشنواره فناوری‌های آب با تمرکز بر موضوع بهره‌وری و بازچرخانی در سال ۹۶ که مورد استقبال مخترعان و نهادهای ذی‌ربط قرار گرفت، «دومین جشنواره ملی فناوری‌های آب با موضوع آب‌های نامتعارف» در مشهد برگزار می‌شود.

دومین جشنواره با تمرکز بر محورهای آب‌های نامتعارف (آب‌های شور و پساب) با اهداف، گسترش روحیه نوآوری و شکوفایی  فعالیت‌های علمی و فناوری در حوزه آب‌های نامتعارف(آب‌های شور و پساب)؛ اثربخش کردن فعالیت‌های نوآورانه و ارتقاء سطح و افزایش تعامل بین مراکز دولتی، بخش خصوصی و مراکز آموزشی و پژوهشی؛ شناسایی، معرفی و بسترسازی برای حمایت از نوآوران؛ ایجاد بستر تجاری‌سازی طرح‌های نوآورانه و فناوری‌های نوین، برگزار خواهد شد.

این جشنواره به همت دانشگاه فردوسی مشهد و با همکاری معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری و بنیاد ملی نخبگان با تکیه ‌بر متخصصان، محققان، مخترعان، نخبگان علمی و متصدیان برجسته سراسر کشور در آذر ماه سال ۱۳۹۷ (همزمان با هفته پژوهش)  و به مدت ۲ روز متوالی در دو بخش عمده علمی و فناوری برنامه‌ریزی‌شده است.

لازم به ذکر است، مخترعان برگزیده این جشنواره به عنوان مخترع سطح3 بنیاد ملی نخبگان انتخاب و می‌توانند از تسهیلات مربوطه بهره‌مند شوند. متقاضیان می‌توانند جهت ثبت‌نام و دریافت اطلاعات تکمیلی به سایت wprtech.irمراجعه کنند.

تاریخ انتشار : 1397/07/09
کد : 68
تعداد بازدید: 66

     تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد.
آدرس: هرمزگان - بندرعباس - انتهای رسالت شمالی - چهار راه بصیرت- بلوار افروز شهابی پور- بنیاد نخبگان استان هرمزگان

کد پستی: 79197-74741