جمعه 14 آذر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

حضور بنیاد نخبگان استان هرمزگان در مراسم نوورودان رشته‌های مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در دانشگاه هرمزگان

 به همت بنیاد نخبگان استان هرمزگان، سیاست‌ها و مقررات بنیاد ملّی نخبگان در سال تحصیلی 99-98، در مراسم نوورودان در  دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه هرمزگان تبیین و تشریح گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد نخبگان استان هرمزگان؛ با هدف اطلاع‌رسانی آیین‌نامه‌ها و مقررات بنیاد ملی نخبگان و معرفی تسهیلات و حمایت‌های متنوع بنیاد ملی نخبگان به جامعۀ دانشگاهی، وحید عامری سیاهوئی به تبیین و تشریح سیاست‌ها و مقررات بنیاد ملّی نخبگان در سال تحصیلی 99-98، در مراسم نوورودان در  دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه هرمزگان با حضور رئیس دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی و اعضای هیات علمی و دانشجویان آن دانشکده پرداخت.
در این  مراسم، ابتدا توضیحات اجمالی از تاریخچۀ بنیاد ملی نخبگان و نیز بنیاد نخبگان استان هرمزگان ارائه و سپس به تشریح وظایف و مأموریت‌‌های بنیاد ملی نخبگان در راستای شناسایی، هدایت و حمایت از نخبگان و صاحبان استعدادهای برتر پرداخته شد.
عامری سیاهوئی ضمن تبیین سیاستها و مقررات بنیاد ملّی نخبگان، تشریح جزئیات آیین نامه پشتیبانی از فعالیت های فرهنگی و علمی به دانشجویان جدید‌الورود، تسهیلات اعطایی به دانش‌آموختگان، معرفی سامانه اطلاعاتی بنیاد ملّی نخبگان (سامانه سینا) و فرآیند شناسایی دانشجویان و دانش‌آموختگان برتر، خبر از اجرای مؤفق و اثرگذار دو طرح مصوب بنیاد ملی نخبگان تحت عناوین توانمندسازی آینده سازان نوورود با همکاری استعدادهای برتر(توانا) و شناسایی و پشتیبانی از دانشجویان برتر استانی با همکاری اساتید در مهرماه سال جاری در دانشگاه‌های استان داد.
در پایان مدیران گروه ها و ریاست دانشکده یادشده، ضمن تشکر از حضور و فعالیت هر ساله بنیاد نخبگان استان در دانشگاه هرمزگان، دانشجویان را ترغیب به بهره مندی از این تسهیلات نمودند.


تاریخ انتشار : 1398/07/22
کد : 69
تعداد بازدید: 147

     تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد.
آدرس: هرمزگان - بندرعباس - انتهای رسالت شمالی - چهار راه بصیرت- بلوار افروز شهابی پور- بنیاد نخبگان استان هرمزگان

کد پستی: 79197-74741