یکشنبه 9 آذر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

اولین روز اجرای طرح توانمندسازی آینده سازان نوورود با همکاری استعدادهای برتر(توانا)

اولین روز طرح توانمندسازی آینده سازان نوورود با همکاری استعدادهای برتر(توانا) جهت راهنمایی دانشجویان نوورود در ثبت نام نیم سال اول تحصیلی 99-1398در دانشگاه هرمزگان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان؛ اولین روز طرح توانمندسازی آینده سازان نوورود با همکاری استعدادهای برتر(توانا) جهت راهنمایی در ثبت نام نیم سال اول تحصیلی 99-1398دانشجویان نوورود در دانشگاه هرمزگان، روز دوشنبه اول ماه 98 برگزار گردید.
لازم به یادآوری است طرح توانمندسازی آینده سازان نوورود با همکاری استعدادهای برتر تحت عنوان «توانا» به همت  بنیاد نخبگان استان و مشارکت دانشجویان صاحب استعداد برتر و شایسته ترم های قبلی (بعنوان دانشجویان همکار در طرح)و اساتید گروه‌های دانشکده علوم پایه برای دانشجویان نوورود در سال تحصیلی 99-1398 در قالب برگزاری کارگاه‌ها، دورهمی در خصوص قوانین دانشگاه، زندگی دانشجویی و گردش در محیط دانشگاه اجرا می‌شود.
  از اهداف این طرح؛ شکوفایی، تسریع توانمند سازی و اثرگذاری دانشجویان ، تقویت سرمایه‌های اجتماعی بعنوان مجموعه منابع بالقوه و بالفعل در دسترس فرد یا گروه، تشکیل شبکه ای نسبتا بادوام و پایدار از ارتباطات وآشنایی‌های متقابل و دارای ابعادی همچون حسن نیت، دوستی یابی صحیح و ترویج فرهنگ کار گروهی و تیمی می باشد.
  لازم به یادآوری است تا پایان این هفته هر روز دانشجویان و اساتید همکار در طرح، دانشجویان را در ثبت نام، مکان کلاس‌ها، خوابگاه‌هاو...راهنمایی می نمایند و از هفته آینده کارگاه‌ها، دورهمی‌ها و بازدید از سطح دانشگاه برگزار می شود.


تاریخ انتشار : 1398/07/01
کد : 62
تعداد بازدید: 182

     تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد.
آدرس: هرمزگان - بندرعباس - انتهای رسالت شمالی - چهار راه بصیرت- بلوار افروز شهابی پور- بنیاد نخبگان استان هرمزگان

کد پستی: 79197-74741