یکشنبه 28 دی 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

سومین کنفرانس OGPC2020 برگزار می‌شود

سومین کنفرانس بین‌المللی دوسالانه نفت، گاز و پتروشیمی(OGPC2020) با همکاری بنیاد نخبگان استان بوشهر و دانشگاه خلیج‌فارس برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در ادامه برگزاری برنامه‌های توان‌افزایی و مهارت‌آموزی و با هدف جهت‌دهی به اندیشه و فکر مستعدان‌برتر، بنیاد نخبگان استان بوشهر با همکاری دانشگاه خلیج‌فارس، «سومین کنفرانس بین‌المللی دوسالانه نفت، گاز و پتروشیمی(OGPC2020)» را برگزار می‌کند.
پایش آخرین یافته‌ها و دستاوردهای علمی و صنعتی در حوزه فناوری‌های بالادستی و پایین دستی نفت، انرژی و محیط‌زیست و همچنین تقویت شبکه ارتباطات دانشگاهی و صنعتی با پژوهشگران و خبرگان ایرانی و فارغ‌التحصیلان شاغل در دانشگاه‌های داخلی و خارجی و شرکت‌های معتبر بین‌المللی، از دیگر اهداف این برنامه است.
برگزاری پنل‌های تخصصی، کارگاه‌های مهارت‌افزایی با حضور خبرگان صنعتی و نخبگان دانشگاهی جهت بررسی تحلیلی معضلات و ارائه راهکار، از دیگر برنامه‌های این کنفرانس است.
این برنامه به منظور هم‌افزایی، شبکه‌سازی نخبگان و خبرگان صنعتی در حوزه‌های نفت، گاز و پتروشیمی، 8 الی 10 دی‌ماه سال 1399 به مدت 3 روز به صورت مجازی برگزار می‌شود.

تاریخ انتشار : 1399/10/03
کد : 20198
تعداد بازدید: 25

     تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد.
آدرس: هرمزگان - بندرعباس - انتهای رسالت شمالی - چهار راه بصیرت- بلوار افروز شهابی پور- بنیاد نخبگان استان هرمزگان

کد پستی: 79197-74741