یکشنبه 28 دی 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

بررسی و ارزیابی طرح راه یافته به بیست و دومین جشنوارۀ جوان خوارزمی

بررسی و ارزیابی طرح راه یافته به  بیست و دومین جشنوارۀ جوان خوارزمی (بخش دانش‌آموزی) در مرحلۀ ارائه حضوری (راستی‌آزمایی) در بنیاد نخبگان استان هرمزگان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان هرمزگان، بررسی و ارزیابی طرح راه یافته به بیست و دومین جشنوارۀ جوان خوارزمی (بخش دانش‌آموزی) در مرحلۀ ارائه حضوری (راستی‌آزمایی) با حضور دکتر وحید عامری سیاهوئی رئیس بنیاد نخبگان استان (رئیس کارگروه)، مدیحه دوانی رئیس ادارۀ استعدادهای درخشان استان (دبیر کارگروه)، دکتر سید حسن دریانورد و دکتر پویان ادیبی از اعضای هیئت علمی دانشگاه هرمزگان ویک نفر نمایندۀ اعزامی از دبیرخانۀ ستاد جشنواره روز دوشنبه مورخ 28 مهرماه در بنیاد نخبگان استان هرمزگان انجام شد.

در این جلسه طرح دانش آموز کیانوش مقصودی نژاد از ناحیه 1 بندرعباس رشتۀ  مکاترونیک با عنوان  با عنوان ویلچر هوشمند و تمام اتوماتیک با قابلیت برنامه نویسی و کنترل از راه دور بندرعباس مورد بررسی قرار گرفت.

لازم به یادآوری است بخش دانش‌آموزی جشن‌وارۀ جوان خوارزمی یکی از روی‌دادهای نخبگانی پرسابقه در کشور است که برگزیدگان آن، از حمایت‌های بنیاد ملی نخبگان برخوردار می‌شوند. در سال جاری، به دلیل شرایط ویژۀ شیوع بیماری کرونا، مقررشد بخشی از مرحلۀ ارائۀ حضوری طرح‌ها (که در سال‌های گذشته به‌صورت متمرکز در تهران برگزار می‌شد)، با همکاری بنیادهای نخبگان در استان‌ها به اجرا درآید.

تاریخ انتشار : 1399/07/28
کد : 10192
تعداد بازدید: 112

     تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد.
آدرس: هرمزگان - بندرعباس - انتهای رسالت شمالی - چهار راه بصیرت- بلوار افروز شهابی پور- بنیاد نخبگان استان هرمزگان

کد پستی: 79197-74741