یکشنبه 28 دی 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

جلسه هم اندیشی فرماندار بندرعباس با صاحبان استعداد برتر برگزار گردید

جلسه هم اندیشی فرماندار بندرعباس با صاحبان استعداد برتر استان روز سه شنبه 26 شهریورماه 1398 در محل فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان، جلسه هم اندیشی فرماندار بندرعباس با صاحبان استعداد برتر استان روز سه شنبه 26 شهریورماه 1398 در محل فرمانداری برگزار گردید.
در ابتدا هریک از افراد حاضر در جلسه به معرفی و ارائه پیشنهادات و نظرات خود در خصوص رشد و توسعه استان پرداختند. 
  سپس دکتر عامری ضمن ارائه اقدامات و فعالیت‌های اثرگذاری که توسط صاحبان استعداد برتر برای استان و با همکاری و نظارت بنیاد نخبگان استان انجام شده است، گفت: هرمزگان، استان ظرفیت‌ها و فرصت‌ها است که بدنبال هر ظرفیتی، چالش‌هایی هم وجود دارد لذا ما باید از این سرمایه‌های اجتماعی، جهت رفع چالش‌ها استفاده نموده و باعث بهبود و تقویت چرخش مغزها برای این استان شویم.
  وی جهت افزایش اثرگذاری مستعدین پیشنهاد بکارگیری این افراد بعنوان مشاور مسئولین، همکار در پروژه‌های صنعتی، علمی و تحقیقاتی با توجه به فعالیت صنایع ملی در استان را نمودند و خبر از اجرای طرح کارآموزی هدفمند که فرآیندی تربیتی جهت نزدیکی فاصله دانشگاه و صنایع می باشد، با همکاری صنایع استان تحت عنوان کاروژه را دادند. 
فرماندار بندرعباس در این جلسه هم اندیشی با بیان این که مسئولان در کنار قشر جوان جامعه هستند اظهار داشت: جوانان این شهرستان از توانایی بسیار بالایی برخوردارند و استفاده از آنها می‌تواند به شکوفایی بیش از پیش این منطقه کمک کند.
وی در ادامه بیان داشت: هم اکنون بخش زیادی از جمعیت فعال استان و شهرستان بندرعباس را جوانان تشکیل می دهند که با بهره مندی و استفاده مناسب از این ظرفیت می توان پیشرفت و توسعه شهرستان بندرعباس را شتاب داد. 

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به نقش جوانان در طول تاریخ انقلاب و دستاوردهای حاصل شده از این نقش آفرینی گفت: نسل جوان امروز ، وارث جوانانی هستند که پای ارزش‌های انقلاب ایستادند و عزت و سرافرازی را برای کشورمان به ارمغان آوردند. 
عزیزاله کناری راه اندازی مجمع مشورتی جوانان شهرستان بندرعباس را فصل جدیدی در همراهی جوانان با مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان توصیف کرد و افزود: تلاش می‌کنیم با به کارگیری ظرفیت‌های موجود از مشاوره‌های فکری جوانان در بخش‌های مختلف استفاده شود تا بتوان به اهداف مورد نظر دست یافت. 
لازم به یادآوری در این نشست صاحبان استعداد برتر از گروه‌های مختلف دانش‌آموزی، دانشجویی، دانش‌آموختگان، اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های استان، مخترعین صنایع و صاحب شرکت‌های دانش بنیان حضور داشتند و حضور جوانان در عرصه‌های اجرایی جهت ارتقا تقویت و اثرگذاری آنان در استان را خواستار شدند.

 

تاریخ انتشار : 1398/06/26
کد : 56
تعداد بازدید: 339

     تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد.
آدرس: هرمزگان - بندرعباس - انتهای رسالت شمالی - چهار راه بصیرت- بلوار افروز شهابی پور- بنیاد نخبگان استان هرمزگان

کد پستی: 79197-74741