پنج شنبه 13 آذر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

در راستای برگزاری کارگاه آموزشی مشاوره و آشنایی با رشته‌های تحصیلی
نشست خبری رئیس بنیاد نخبگان هرمزگان با اصحاب رسانه برگزار گردید.

نشست خبری رئیس بنیاد نخبگان هرمزگان با اصحاب رسانه در راستای برگزاری کارگاه آموزشی مشاوره و آشنایی با رشته‌های تحصیلی صبح روز چهارشنبه مورخ 16/05/98در سالن اجتماعات بنیاد نخبگان هرمزگان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان هرمزگان؛ در ابتدای نشست، عامری ضمن تبریک روز خبرنگار، اصحاب رسانه را افرادی متعهد بر شمرد که همواره با عشق به خدمت و با قلم‌های جاری و ساری خود، رسالت خطیر آگاهی بخشی ودست یابی به اطلاعات موثق توام با وجدان بیدار و شرافت حرفه‌ای به نحو احسن انجام می‌دهند.

در ادامه رئیس بنیاد نخبگان استان، با تاکید به اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری سال 98 و فرارسیدن زمان انتخاب رشته داوطلبان، خبر از برگزاری کارگاه آموزشی مشاوره آشنایی با رشته‌های تحصیلی در دانشگاه با حضور جمعی از دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه‌های برتر کشور در روزهای پنج‌شنبه و جمعه مورخ 17 و 18 مردادماه سال جاری در بنیاد نخبگان استان هرمزگان را داد

عامری ضمن دعوت از اصحاب رسانه جهت حضور در کارگاه مذکور، درخواست همکاری از خبرنگاران جهت اطلاع رسانی این برنامه به تمام نقاط استان را نمودند.

 سپس در این خصوص پرسش و پاسخی توسط اصحاب رسانه و ریاست بنیاد صورت پذیرفت و در پایان نشست از خبرنگاران حاضر، به مناسبت روز خبرنگار تقدیر به عمل آمد.

 

تاریخ انتشار : 1398/05/16
کد : 47
تعداد بازدید: 188

     تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد.
آدرس: هرمزگان - بندرعباس - انتهای رسالت شمالی - چهار راه بصیرت- بلوار افروز شهابی پور- بنیاد نخبگان استان هرمزگان

کد پستی: 79197-74741